Fujikura a Heizer optik s.r.o u nás

Dňa 12.4.2017 navštívili našu školu zástupcovia firmy Fujikura, pán David Parry z Anglicka a riaditeľ HEIZER OPTIK s.r.o, pán Szabolcs Heizer, v sprievode dvoch spolupracujúcich firiem a odovzdali nám dar slúžiaci pre výučbu – optický zvárací prístroj Fujikura S12 v hodnote 2199€.

FUJIKURA s hlavným sídlom v Japonskej metropole Tokyo je celosvetovou jednotkou medzi výrobcami optických káblov a zariadení pre ich inštaláciu, meranie a testovanie. Názov Fujikura sa stal synonymom pre celosvetovo najlepšie zváračky optických vlákien a spoločnosť Fujikura sa stala popredným svetovým dodávateľom pre telekomunikačné spoločnosti.

Hlavným zameraním spoločnosti HEIZER OPTIK, s.r.o. sú kompletné riešenia optickej infraštruktúry budovanej optickými vláknami s použitím najmodernejších technológií a produktov. Spoločnosť poskytuje služby od návrhu technického riešenia - štúdie, cez vypracovanie projektu až po konečnú realizáciu výstavby siete, jej sprevádzkovanie a následnú správu a servis siete.

Je to ďalší dobrý príklad spolupráce zamestnávateľov a školy.

Ďakujeme za vzácny dar.

17.10.2017