Študijne oddelenie: 048/4341 222
Fujikura a Heizer optik s.r.o u nás

Fujikura a Heizer optik s.r.o u nás

Dňa 12.4.2017 navštívili našu školu zástupcovia firmy Fujikura, pán David Parry z Anglicka a riaditeľ HEIZER OPTIK s.r.o, pán Szabolcs Heizer, v sprievode dvoch spolupracujúcich firiem a odovzdali nám dar slúžiaci pre výučbu – optický zvárací prístroj Fujikura S12 v hodnote 2199€.

FUJIKURA s hlavným sídlom v Japonskej metropole Tokyo je celosvetovou jednotkou medzi výrobcami optických káblov a zariadení pre ich inštaláciu, meranie a testovanie. Názov Fujikura sa stal synonymom pre celosvetovo najlepšie zváračky optických vlákien a spoločnosť Fujikura sa stala popredným svetovým dodávateľom pre telekomunikačné spoločnosti.

Hlavným zameraním spoločnosti HEIZER OPTIK, s.r.o. sú kompletné riešenia optickej infraštruktúry budovanej optickými vláknami s použitím najmodernejších technológií a produktov. Spoločnosť poskytuje služby od návrhu technického riešenia - štúdie, cez vypracovanie projektu až po konečnú realizáciu výstavby siete, jej sprevádzkovanie a následnú správu a servis siete.

Je to ďalší dobrý príklad spolupráce zamestnávateľov a školy.

Ďakujeme za vzácny dar.

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
21.06.2018
a meniny má Aloiz
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.