Študijne oddelenie: 048/4341 222
Hlavné spracovateľské stredisko vo Zvolene

Hlavné spracovateľské stredisko vo Zvolene

Dňa 25. 10. 2017 sa žiaci II. E(odbor KMP) zúčastnili exkurzie v Hlavnom spracovateľskom stredisku vo Zvolene.

Hlavné spracovateľské strediská zabezpečujú spracovanie zásielok pre dodávacie pošty pridelené do ich pôsobnosti a zabezpečujú prepravu v styku s pridelenými oblastnými spracovateľskými strediskami, resp. poštami a ostatnými hlavnými spracovateľskými strediskami

Žiaci sa dozvedeli, ako sa spracovávajú zásielky, ako sa využíva informačný systém LOGIS na výpravu zásielok, vyskúšali si dokonca aj viazanie zásielok do zväzkov. Pozreli si triediacu linku na balíky a výpravu zásielok v kartovacom oddelení.

Návšteva HSS pomohla žiakom formou názorných ukážok lepšie pochopiť preberané učivo.

Autorka článku a foto: Mgr. Ľudmila Weissová

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
24.10.2018
a meniny má Kvetoslava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.