Študijne oddelenie: 048/4341 222
Halloween 2017

Halloween 2017

Vo štvrtok 27. októbra 2017 sa na našej škole už štvrtý rok po sebe zorganizovala Halloweenska párty počas vyučovania. Žiaci, ako aj pedagógovia, prišli prezlečení v rôznych oblekoch. Na chodbách ste mali možnosť stretnúť mŕtve sestry, chodiacich „zombíkov“, nevšedné upratovačky, Rusov, poisťovákov, bláznov...

Od rána sa tak na hodinách teoretického vyučovania i odborného výcviku medzi „bežnými“ žiakmi objavili príšerky, ktoré sa vydali na púť po celom areáli školy. Plienili, kričali, spievali... Presne tak, ako sa na Halloween patrí.

Všetkých prekvapil pán učiteľ Sihelský prezlečený za baletku, pani učiteľky Hukelová a Murgašová v robotníckych montérkach či pani učiteľka Vetráková ako potápačka. Nesklamal ani pán učiteľ Glončák ako „smrť“ a veselá pani učiteľka Majerová ako vysmiata ryšavka J

Na záver sa spoločne s vedením školy všetci stretli v zborovni, kde boli vyhlásení víťazi v nasledovných kategóriách:

  1. Najlepšia maska učiteľa – Mgr. Lukáš Sihelský
  2. Najlepší kolektív – IV. A
  3. Najlepšie masky: Maťa a Dáša ako krvavé sestry, IT, Zelené čudo
  4. Špeciálne ocenenie opätovne po roku získali dievčatá Lucka a Miška z III. E ako mŕtve sestry a naši „Rusi“.

Naozaj príjemná zábava a skvelá atmosféra ukázali, že na našej škole to „žije“.

Autorka článku: Ing. Karolína Hukelová, Mgr. Murgašová

Autorka fotografií: Dominika Neuschlová IV. A

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
24.10.2018
a meniny má Kvetoslava
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.