Halloween 2017

Vo štvrtok 27. októbra 2017 sa na našej škole už štvrtý rok po sebe zorganizovala Halloweenska párty počas vyučovania. Žiaci, ako aj pedagógovia, prišli prezlečení v rôznych oblekoch. Na chodbách ste mali možnosť stretnúť mŕtve sestry, chodiacich „zombíkov“, nevšedné upratovačky, Rusov, poisťovákov, bláznov...

Od rána sa tak na hodinách teoretického vyučovania i odborného výcviku medzi „bežnými“ žiakmi objavili príšerky, ktoré sa vydali na púť po celom areáli školy. Plienili, kričali, spievali... Presne tak, ako sa na Halloween patrí.

Všetkých prekvapil pán učiteľ Sihelský prezlečený za baletku, pani učiteľky Hukelová a Murgašová v robotníckych montérkach či pani učiteľka Vetráková ako potápačka. Nesklamal ani pán učiteľ Glončák ako „smrť“ a veselá pani učiteľka Majerová ako vysmiata ryšavka J

Na záver sa spoločne s vedením školy všetci stretli v zborovni, kde boli vyhlásení víťazi v nasledovných kategóriách:

1. Najlepšia maska učiteľa – Mgr. Lukáš Sihelský
  2. Najlepší kolektív – IV. A
  3. Najlepšie masky: Maťa a Dáša ako krvavé sestry, IT, Zelené čudo
  4. Špeciálne ocenenie opätovne po roku získali dievčatá Lucka a Miška z III. E ako mŕtve sestry a naši „Rusi“.

Naozaj príjemná zábava a skvelá atmosféra ukázali, že na našej škole to „žije“.

Autorka článku: Ing. Karolína Hukelová, Mgr. Murgašová

Autorka fotografií: Dominika Neuschlová IV. A