Študijne oddelenie: 048/4341 222
Súťaž v spracovaní informácií na PC

Súťaž v spracovaní informácií na PC

Školské kolo súťaže žiakov 1. a 2. ročníka v spracovaní informácií na PC sa uskutočnilo v utorok 12. 12. 2017. Súťaž organizačne zabezpečili vyučujúci predmetov ADK, TEA, HOK, Mgr. Roman Hadžega a Ing. Mgr. Anna Samášová. Žiaci I. E sú počas prvého polroka približne v polovici prebratých písmen z alfanumerickej klávesnice, takže si zatiaľ vyskúšali jednoduchšie texty, ale žiaci II. E triedy sa postavili pred náročnú úlohu, a to napísať všetkými desiatimi prstami čo najrýchlejšie a s čo najmenším počtom chýb pripravený text. Súťažiaci písali odpisy textov

v časovom intervale, po ktorom sa vyhodnocovali vypracované texty. Najlepšie výsledky z II.E dosiahli žiaci Kristína Tischlerová, Viktória Hajdamárová, Viktor Kováčik, Viktória Blahová, Simona Mesarkinová. V triede I.E dosiahli dobré výsledky Marcela Mizerová, Šimon Kyseľ

a Martin Necpal.

Autor: Mgr. Roman Hadžega

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
16.12.2018
a meniny má Albína
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.