Študijne oddelenie: 048/4341 222
Druhý najlepší v kraji vo florbale

Druhý najlepší v kraji vo florbale

Krajské kolo florbalu sa uskutočnilo 14. 2. 2018 v Detve, kde sa stretlo šesť najlepších družstiev zo škôl Banskobystrického kraja. Los rozdelil tieto družstvá do skupín, z ktorých prvé dve družstvá postúpili do semifinále a následne do finále. Našej škole sa podarilo postúpiť zo skupiny do semifinále z 2. miesta po remíze s minuloročným majstrom SR Zvolenom a výhrou nad Revúcou. V semifinále sme sa stretli s víťazom okresného kola, Spojenou školou z Banskej Bystrice, ako aj s víťazom druhej skupiny. V okresnom kole sme s nimi prehrali, no tentokrát sme prehru oplatili a postúpili tak do finále. Vo finále sme urobili pár individuálnych chýb, čo nás stálo víťazstvo a podľahli sme družstvu z Rimavskej Soboty. Spomedzi zúčastnených stredných škôl sme teda skončili ako „druhý najlepší“ v Banskobystrickom kraji, čo považujeme za historický úspech našej školy. Školu reprezentovali žiaci Matúch, Dvorský, Kapustík, Míšek, Šustr, Banár, Políček, Považan, Dlhoš, Koreň, Horanský, Kubanda pod vedením Mgr. Tomáša Trudiča, PhD.

Konečné poradie na Krajskom kole vo florbale 14. 2. 2018 v Detve :        

  1. 1.         Gym. I. Kraska, P. Hostinského 3, Rim. Sobota         Rimavská Sobota
  2. 2.         SOŠ IT Tajovského 30, B. Bystrica                           Banská Bystrica
  3. 3.         Gym. Ľ. Štúra, Hronská 1467/3, Zvolen                    Zvolen
  4. 4.         Spoj. škola, Školská 7, B. Bystrica                             Banská Bystrica

Bez uvedeného poradia:       

            -           Gym. M. Kukučína,  Vl. Clementisa 1166/21, Revúca          Revúca

            -           Gym. M. Rúfusa, J. Kollára 2, Žiar n/H                                 Žiar nad Hronom

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
10.12.2018
a meniny má Radúz
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.