Enterprise

Dňa 23.10.2018 som so žiakmi III.E triedy PM – 1. skupina  bola na exkurziiv reklamnej agentúre Enterprise  v Banskej Bystrici v rámci učiva reklamy.

Oboznámili sme sa so samotnou reklamnou agentúrou, s jej poskytovanými službami, s reklamnou kampaňou komunálnych volieb a čo je dôležité, so spracovaním a postupmi spracovania samotnej reklamy.

„Pocity z prednášky v reklamnej agentúre Enterprise boli zmiešané, ale boli plné motivácie, milí zamestnanci ochotní pomôcť mládeži v oblasti reklamy. Naučili sme sa, čo všetko obnáša reklamná kampaň, aký je bežný rozpočet a extrémne prípady reklamných kampaní. Bolo to veľmi zaujímavé, plné faktov a žiadna teória, bolo nám to povedané tak, ako to je naozaj. A aby toho nebolo málo, dostali sme aj ponuku vyhrať profesionálne fotenie za nápady na reklamnú kampaň. Úžasná motivácia a výborné ocenenie... Čo viac dodať.“
 Martin Gombala

Autor: Mgr. Helena Dilská