Študijne oddelenie: 048/4341 222
Patrik Molčan

Patrik Molčan

Študent, fotograf, dizajnér
Momentálne študujem v Dánsku na škole IBA v meste Kolding (Dánsko), odbor multimédiá, dizajn a komunikácia. Zameriavam sa na propagačnú grafiku a ako špecializáciu pre moje štúdium som si vybral video a animáciu. Je pravda, že sa venujem viacej ,,art" veciam ako aplikovanému designu, ale verím, že mi to prinesie ovocie. Medzi moje úspechy v Dánsku sa radí výhra prvej ceny na ,,GoBuddy Entrepreneurial weekend" za najviac prepracovaný projekt s mojím tímom. V podstate, ktorej súťaže sa zúčastním, tam vyhrám, lebo inú možnosť neberiem. Aktuálne sa snažím rozbehnúť svoj vlastný biznis, tak uvidíme čo budúcnosť prinesie.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
15.12.2018
a meniny má Ivica
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.