Patrik Molčan

Študent, fotograf, dizajnér
Momentálne študujem v Dánsku na škole IBA v meste Kolding (Dánsko), odbor multimédiá, dizajn a komunikácia. Zameriavam sa na propagačnú grafiku a ako špecializáciu pre moje štúdium som si vybral video a animáciu. Je pravda, že sa venujem viacej ,,art" veciam ako aplikovanému designu, ale verím, že mi to prinesie ovocie. Medzi moje úspechy v Dánsku sa radí výhra prvej ceny na ,,GoBuddy Entrepreneurial weekend" za najviac prepracovaný projekt s mojím tímom. V podstate, ktorej súťaže sa zúčastním, tam vyhrám, lebo inú možnosť neberiem. Aktuálne sa snažím rozbehnúť svoj vlastný biznis, tak uvidíme čo budúcnosť prinesie.

13.12.2017
a meniny má Lucia