Natália Kučová

Momentálne študujem žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave, kde sa sústreďujem na rozhlasovú tvorbu. Popritom sem-tam píšem pre hudobný webový portál rocker.sk. Čo sa týka uplatnenia mojich znalostí z GDM, s Adobe Premiere Pro pracujem najčastejšie, keďže naše videá, projekty či zvukové nahrávky si striháme sami. Taktiež fotografujem, využívam InDesign na zalamovanie textov a Photoshop sa mi zišiel snáď pri každom projekte. Za posledné roky som zistila, že žurnalistika a grafický dizajn sú prepojené viac, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Na predmete Desktop Publishing je dokonca jednou z podmienok na absolvovanie aj vytvorenie vlastného loga. :)

18.08.2017
a meniny má Helena