Lukáš Klinec

Grafický dizajnér, hudobný producent, zvukový strihač

Pracujem ako grafik vo firme, ktorá rozbieha biznis nových firiem, vyrába tlačové, gravírované, 3D produkty v tlačiarni od firmy 3D Systems a obchoduje s tovarom cez e-shop. Dizajnujem logá, tlačovú a webovú grafiku, bannery, vizitky pre nové firmy. Vyrábam a upravujem 3D modely pre 3D tlačiareň, upravujem e-shop a iné webové stránky pre našu firmu, ale aj pre zákazníkov. Už 6 rokov sa venujem produkcii hudby a strihu zvuku vo svojom domácom hudobnom štúdiu, ktoré neustále vylepšujem.

26.06.2017
a meniny má Adriana