Študijne oddelenie: 048/4341 222
Lukáš Klinec

Lukáš Klinec

Grafický dizajnér, hudobný producent, zvukový strihač

Pracujem ako grafik vo firme, ktorá rozbieha biznis nových firiem, vyrába tlačové, gravírované, 3D produkty v tlačiarni od firmy 3D Systems a obchoduje s tovarom cez e-shop. Dizajnujem logá, tlačovú a webovú grafiku, bannery, vizitky pre nové firmy. Vyrábam a upravujem 3D modely pre 3D tlačiareň, upravujem e-shop a iné webové stránky pre našu firmu, ale aj pre zákazníkov. Už 6 rokov sa venujem produkcii hudby a strihu zvuku vo svojom domácom hudobnom štúdiu, ktoré neustále vylepšujem.

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
15.12.2018
a meniny má Ivica
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.