Lucia Juríčková

Po vyštudovaní odboru grafik digitálnych médií som prvý rok pracovala ako grafička v cestovnej kancelárii. Popritom som sa venovala fotografovaniu rodiniek. Keďže ma to chytilo viac, ako som si myslela, otvorila som si vlastnú firmu (fotoateliér). Už sú to dva roky čo sa tomu naplno venujem. Fotím deti, rodinky, svadby, stužkové, škôlky... Taktiež vediem na základných školách foto krúžky. Samozrejme, sem tam sa vrátim aj ku grafike, ktorá sa mi hodí pri výrobe svadobných oznámení pre zákazníkov, ale aj pri reklamných veciach. Pár dní v týždni venujem svoj čas aj na svoju mini predajňu, kde mám foto potreby a fotím na preukazy.

26.06.2017
a meniny má Adriana