Dominika Fusáková

Dominika Fusáková, absolventka odboru PMMO, študentka na VŠ odbor Verejná správa, rok ukončenia 2015

Študujem na vysokej škole verejnú správu a verejnú politiku, a myslím si, že naša SOŠ-ka mi dala silné základy hlavne z oblasti ekonomiky a manažmentu. Naši učitelia nás naučili aj „nemožné“ J za konomiky a manažmentu. Naši učitelia nás naučili aj „nemožné“ J za čo im ďakujem. Určite neľutujem, že som si vybrala túto strednú školu, lebo ma veľa naučila a naviedla ma na moju ďalšiu cestu životom.

18.11.2017
a meniny má Eugen