Študijne oddelenie: 048/4341 222
Viktória Kulifajová

Viktória Kulifajová

Viktória Kulifajová, absolvent odboru: Pracovník marketingu, rok ukončenia 2016

Študujem odbor mediálne štúdiá na Prešovskej univerzite, venujem sa práci v univerzitnom rádiu a študentskej televízii, píšem články a vo veľkej miere využívam poznatky z odboru Pracovník marketingu. Uľahčujú mi štúdium aj komunikáciu. Priniesli mi osamostatnenie, nakoľko si dokážem všetky úradné záležitosti vybaviť sama. Z odstupom času viem, že som si odbor na strednej škole vybrala správne, pretože ponúka široké spektrum možností uplatnenia a vďaka aktivitám ako je prezentácia školy či projektov pred publikom z reálnych firiem ho považujem za skvelý odrazový mostík do ďalšieho života.

Vďaka strednej škole teraz robím to, čo ma napĺňa a som tam, kde som. J

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
16.12.2018
a meniny má Albína
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.