Viktória Kulifajová

Viktória Kulifajová, absolvent odboru: Pracovník marketingu, rok ukončenia 2016

Študujem odbor mediálne štúdiá na Prešovskej univerzite, venujem sa práci v univerzitnom rádiu a študentskej televízii, píšem články a vo veľkej miere využívam poznatky z odboru Pracovník marketingu. Uľahčujú mi štúdium aj komunikáciu. Priniesli mi osamostatnenie, nakoľko si dokážem všetky úradné záležitosti vybaviť sama. Z odstupom času viem, že som si odbor na strednej škole vybrala správne, pretože ponúka široké spektrum možností uplatnenia a vďaka aktivitám ako je prezentácia školy či projektov pred publikom z reálnych firiem ho považujem za skvelý odrazový mostík do ďalšieho života.

Vďaka strednej škole teraz robím to, čo ma napĺňa a som tam, kde som. J

18.11.2017
a meniny má Eugen