Paulína Mikušová

Študijný odbor: pracovník marketingu

Rok ukončenia 2016

Po úspešnom ukončení SOŠ IT ma prijali na Pedagogickú fakultu UMB v BB, aj keď som si zvolila úplne iný smer štúdia ako na strednej škole a vôbec neľutujem. Môžem povedať, že stredná škola mi dala vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosti, viem dobre komunikovať s ľuďmi, zapájať sa do diskusií čo je na VŠ odomna vyžadované skoro každý deň.
Stredná škola ma naučila nie len písať semináre práce a tak isto aj tvoriť PP prezentáci, ktoré sú tak isto na VŠ nevyhnutné a stretávam sa s ním dennodenne. Čo by som ešte mohla povedať?
Za štyri roky štúdia sme sa naučili vystupovať, komunikovať správať sa. Naučili sme sa mnoho vecí z ekonomiky a manazmentu ktoré využijeme počas svojho života. Ja naozaj „kvitujem“ môj výber strednej školy a keby môžem tak si túto strednú školu vyberiem znovu.

18.11.2017
a meniny má Eugen