3D tlačiareň

vsetky

K skvalitneniu vyučovania odborného výcviku žiakov študijného odboru grafik digitálnych médií vo veľkej miere prispieva aj 3 D tlačiareň, ktorá vie vytlačiť rôzne predmety. Žiaci tak môžu svoje kreatívne nápady  a projekty realizovať práve prostredníctvom tejto tlačiarne, ktorou sa môže pochváliť len máloktorá škola.

Možnosti, ktoré 3 D tlačiareň ponúka, dokumentujú nasledujúce obrázky. Prezentujú zatiaľ len tvorbu zamestnancov  SOŠ IT Bc. Ondreja Rumana a Mgr. art. Mateja Opáleného:

18.08.2017
a meniny má Helena