warning

JLIB_USER_ERROR_UNABLE_TO_LOAD_USER

Aby mal čo jesť, z kontajnerov vyberal potraviny po dátume spotreby

K2_TUEPMCESTE_JUNE+0200RJUNE_SHORTPMCEST_0C2

JEAN-MICHEL BASQUIAT: DVĚ PRÁZDNÁ MÍSTA V LETADLE

Sample image

O významném světovém afroamerickém malíři JeanuMichelu Basquiatovi asi nejlépe vypovídá pohádka, kterou mu často vyprávěla jeho maminka. Byl jednou jeden malý princ, který měl nádherný hlas. Ale přišel zlý kouzelník, prince začaroval a hlas mu odebral. A aby toho nebylo málo, uvěznil ho do temné věže.

K2_TUEAMCESTE_JUNE+0200RJUNE_SHORTAMCEST_0C2

Sárine mŕtve oči