14. január 2014
Zverejnené v Príspevky majstrov

Spoločnosť Intel, známa hlavne výrobou procesorov, vybočuje zo svojich zabehnutých koľaji a predstavila misku, ktorá je schopná bezdrôtovo nabíjať rozličné zariadenia. Stalo sa tak na CES počas keynote, ktorú viedol CEO Intel-u Brian Krzanich. Okrem misky Intel predstavil viacero tzv. nositeľných zariadení ako headset, či smartwatch. Späť však k nabíjacej miske.

10. november 2013
Zverejnené v Príspevky majstrov

Nissan na autosalón do Tokia privezie dve naozaj významne svetové novinky. Prvou bude nepochybne dlho očakávaná a neustále spomínaná najvýkonnejšia verzia japonskej beštie, GT-R Nismo. O tom potom. Druhou novinkou však bude pomerne úplne netradičný elektrický športiak BladeGlider pre mladých zákazníkov.

02. október 2013
Zverejnené v Príspevky majstrov

Je tu jedna znepokojujúca správa. Publikovaná bola v sobotu a hovorí, že Google uchováva záznam o každom jednom hesle do Wi-Fi siete, na ktorú ste sa niekedy pripojili cez zariadenia so systémom Android. Podľa správy sa nejedná o heslo, ktoré by vedeli využiť ľudia. No nie je nič príjemné vedieť, že moje heslo je uložené niekde na serveri v Mountain View.

17.10.2017
a meniny má Hedviga