Jeden obrázok vám vysvetlí rozdiely medzi štýlmi moderného umenia

Ak máte radi umenie, no zároveň sa počas návštevy v múzeu cítite medzi všetkými tými dielami stratení, môžeme vás uistiť, že ani zďaleka nie ste sami. Moderné umenie môže byť pre mnohých z nás mätúce.

Tento krásny obrázkový komix od Johna Atkinsona z Wrong Hands nám však celkom jednoducho vysvetlí rozdiely medzi štýlmi moderného umenia. Ide predovšetkým o srandu, avšak v skutočnosti nie sú mnohé interpretácie až tak ďaleko od pravdy.

Tento príspevok sme objavili na stránkach DesignTAXI a Bored Panda. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo pobavil, môžete ho poslať ďalej.. nájsť, zdieľať a inšpirovať.

13.12.2017
a meniny má Lucia