Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Devotee je tuzemský fotograf a majster vo svojom obore vytvárania fascinujúcich koláží.

Ťažká technika a prostredie (s výnimkou oblohy v niektorých kolážach) v jednotlivých obrázkoch pochádza výlučne z fotografií, ktoré nafotil sám. Nejedna panoráma ma častokrát aj viac ako 50 MPx. Práca s takýmito rozmernými fotografiami musí byť náročná a samotný post processing je ďalším umením sám o sebe. Devotee pri práci používa Canon Eos 7D a najčastejšie širokouhlý objektív Tokina 12-24mm F/4. O tom, že rozhodne vie ako ich používať, sa presvedč sám!

Zdroj: refresher.sk

a meniny má Branislava