Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 50

 

Sample image

Monkies shoes Prvé topánky, na ktoré sa dá kresliť. Volajú sa „Monkies“ a princíp spočíva v bielej ploche, na ktorú môžete kresliť, zmyť to a znovu kresliť. Sú vodeodolné, takže stačí dážď alebo prúd vody a vaše deti môžu znovu tvoriť. Ako fungujú?

Monkies shoes Prvé topánky, na ktoré sa dá kresliť. Volajú sa „Monkies“ a princíp spočíva v bielej ploche, na ktorú môžete kresliť, zmyť to a znovu kresliť. Sú vodeodolné, takže stačí dážď alebo prúd vody a vaše deti môžu znovu tvoriť. Ako fungujú? Tenisky „Monkies“ sú v balení so siedmimi fixkami, špongiou a inšpiráciami ako si tenisky zafarbiť. Fungujú akoby na princípe školskej tabule. Pokresliť sa dá celá teniska. Monkies shoes - vďaka ich vodeodolnej technológií je v bezpečí aj dizajn. Uviesť tenisky do života trvalo hodnú chvíľu, prešli testami aj detí aj rodičov. Tenisky prešli aj viacerými zdravotnými testami a boli vyhodnotené kvalitné, bezpečné a zdraviu nezávadne. Tenisky mali svoju premiéru 25.februára a od septembra si ich budete môcť kúpiť všade na svete a takisto v online shope značky. Monkies shoes - sú ľahko zotierateľné špongiou, deti to zvládnu aj samé. Jeden model, jeden štýl, rovnako pre dievčatá aj chlapcov, cieľová skupina je vo veku 4 – 10 rokov. Monkies shoes - inšpirácia Ako vznikol nápad? Jednoducho – neter jedného dňa dostala skvelý nápad – nafarbiť si nové tenisky. Jej mama si to však nemyslela a vtedy som dostal nápad ja.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
15.12.2018
a meniny má Ivica
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.