Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 50

Sample image

Monkies shoes Prvé topánky, na ktoré sa dá kresliť. Volajú sa „Monkies“ a princíp spočíva v bielej ploche, na ktorú môžete kresliť, zmyť to a znovu kresliť. Sú vodeodolné, takže stačí dážď alebo prúd vody a vaše deti môžu znovu tvoriť. Ako fungujú? Tenisky „Monkies“ sú v balení so siedmimi fixkami, špongiou a inšpiráciami ako si tenisky zafarbiť. Fungujú akoby na princípe školskej tabule. Pokresliť sa dá celá teniska. Monkies shoes - vďaka ich vodeodolnej technológií je v bezpečí aj dizajn. Uviesť tenisky do života trvalo hodnú chvíľu, prešli testami aj detí aj rodičov. Tenisky prešli aj viacerými zdravotnými testami a boli vyhodnotené kvalitné, bezpečné a zdraviu nezávadne. Tenisky mali svoju premiéru 25.februára a od septembra si ich budete môcť kúpiť všade na svete a takisto v online shope značky. Monkies shoes - sú ľahko zotierateľné špongiou, deti to zvládnu aj samé. Jeden model, jeden štýl, rovnako pre dievčatá aj chlapcov, cieľová skupina je vo veku 4 – 10 rokov. Monkies shoes - inšpirácia Ako vznikol nápad? Jednoducho – neter jedného dňa dostala skvelý nápad – nafarbiť si nové tenisky. Jej mama si to však nemyslela a vtedy som dostal nápad ja.

a meniny má Branislava