Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 50

Sample imageStreet art je definovaný ako umenie, najmä výtvarné, vyvinuté a nachádzajúce sa v uliciach. Je to určitý druh grafity a street art bolo z grafity vyvinuté.

Táto kompilácia street artu je umením využitia mestského prostredia a každá jedna je pravdivá. Zachytenie zaujímavého využitia prvkov – múrov, stromov, dopravných značení, ihrísk a ďalších – svedčí o tom, že umenie je všade okolo nás, pokiaľ sa vieme na veci pozerať tými správnymi „umeleckými“ očami:)

Tieto street art fotografie sme našli na stránke francúzskych dizajnérov: Creanum.fr.

Najznámejším umelcom street artu je Banksy, nájdete ho aj na facebooku.

Viac na www.dizajn.starion.sk/?p=145

Zdroj: http://dizajn.starion.sk/