Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

 

Sample image

Kalifornský umelec Dan LuVisi vytvára veľmi zaujímavú sériu ilustrácií. Zobrazujú totiž známe postavičky z filmov a hier (prevažne určené pre deti) vo veľmi realistickom až desivom spracovaní. Niečo sa skrátka v ich životoch pokazilo, ako dokladajú aj podarené príbehy, ktoré ku svojim prácam vždy pripojí.

Po tom ako Mike a Sully zachránili Boo, dali sa na dráhu komikov. Sully však prehajdákal všetky peniaze a Mikea už unavovalo žiť v jeho tieni. Mike navyše načapal Sullyho so svojou priateľkou a zo žiarlivosti sa strhla bitka, pri ktorej Sully nešťastne zomrel a Mike oslepol na svoje jediné oko. Nakoniec vysvitlo, že žiadny románik sa nekonal a Mike si len všetko zle vysvetlil. Dal sa teda na útek pred políciou a svoje útočisko našiel v starej továrni Príšerky s.r.o. Mike sa presunul do ľudského sveta a teraz je to zlomený, starý chlapík o ktorom už nikto nikdy nepočul.

 

Ďalšie príbehy si môžete prečítať na DeviantArt profile Dana LuVisiho.

 

 

 

Eve z Wall-eho:

 

Káčer Donald:

 

Buzz Lightyear:

 

Oťák zo Simpsonovcov:

 

Cookie monster:

 

Ralph Rozbi-to:

 

Yoshi zo Super-Maria:

 


 

Zdroj: http://refresher.sk/10357-Temne-verzie-nasich-detskych-hrdinov

 

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
15.12.2018
a meniny má Ivica
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.