warning

JLIB_USER_ERROR_UNABLE_TO_LOAD_USER

Sample image

Kalifornský umelec Dan LuVisi vytvára veľmi zaujímavú sériu ilustrácií. Zobrazujú totiž známe postavičky z filmov a hier (prevažne určené pre deti) vo veľmi realistickom až desivom spracovaní. Niečo sa skrátka v ich životoch pokazilo, ako dokladajú aj podarené príbehy, ktoré ku svojim prácam vždy pripojí.

Po tom ako Mike a Sully zachránili Boo, dali sa na dráhu komikov. Sully však prehajdákal všetky peniaze a Mikea už unavovalo žiť v jeho tieni. Mike navyše načapal Sullyho so svojou priateľkou a zo žiarlivosti sa strhla bitka, pri ktorej Sully nešťastne zomrel a Mike oslepol na svoje jediné oko. Nakoniec vysvitlo, že žiadny románik sa nekonal a Mike si len všetko zle vysvetlil. Dal sa teda na útek pred políciou a svoje útočisko našiel v starej továrni Príšerky s.r.o. Mike sa presunul do ľudského sveta a teraz je to zlomený, starý chlapík o ktorom už nikto nikdy nepočul.

Ďalšie príbehy si môžete prečítať na DeviantArt profile Dana LuVisiho.

Eve z Wall-eho:

Káčer Donald: