Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Iste ste si všimli ako máme radi kvalitné reklamy. Častokrát v sebe ukrývajú krátky príbeh s mnohými vedľajšími významami. Rôznorodosť týchto plagátov vám vyčarí úsmev na tvári, ale aj prinúti zamyslieť sa nad situáciou vo svete a možno aj ovplyvní vaše nadchádzajúce konanie. Kreativite sa medze nekladú a tak vznikajú Simpsonovci z lega, kočík verzus Durex, prípadne lajkovanie za záchranu, ktoré vlastne nič nezachráni.

Nízkokalorické Chupa Chups

Colgate

Strážci váhy

Pepsi