Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Na Kickstarteri sa objavil originálny projekt s názvom The Mini Mobile Robotic Printer. Vrecková robotická tlačiareň bojuje o 400 000 dolárovú podporu a to celkom úspešne. Zostáva jej ešte 28 dní a vyzbieraná suma už prekročila polovicu z hraničnej hodnoty. Podporiť a zároveň zakúpiť si ju môžete za 200 dolárov (+20 dolárov poštovné mimo USA).

Prečo má vlastne malá tlačiareň taký veľký potenciál? Pretože dokáže vytlačiť v priemere 1,2 A4 listu za jedinú minútu. Pretože vydrží na jedno nabitie okolo hodiny tlačenia a kazeta poslúži až na tisícku štandardných strán. Rozlíšenie je však len 96 x 192 dpi/ppi (finálny produkt bude na tom o čosi lepšie) a farebná tlač zatiaľ iba myšlienkou do budúcna. Robot vás nasmeruje, kam ho máte uložiť, vytlačí stranu a pri viacerých listoch počká na konci papiera, aby ste ho prehodili na ďalší. Obrovskou výhodou je, že zhotovíte výtlačok kdekoľvek kde bude k dispozícii rovný povrch. Komunikuje s Windowsom, Macom, iOS-kom aj Androidom a Linuxom. Záujem už prejavil napríklad Microsoft. Očarila vás tlačiareň do vrecka alebo ste spokojní s tou bežnou?

Zdrojfoto a článku: http://refresher.sk

26.06.2017