Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Na vykúzlenie 3D efektu vám netreba vždy len nadupaný počítač s dobrým programom. Dokazuje to aj táto séria ilustrácií od Japonca Nagai Hideyuki.

Ten jednoducho s pomocou zošita a ceruziek dokáže vyprodukovať trojrozmerné postavičky, ktoré na teba napríklad v prípade Spidermana doslova vyskočia z papiera, stačí si len nájsť dobrú perspektívu. Z iných uhlov sa totižto kúzlo stráca, no odhaľuje sa, aké je to jednoduché a pri tom krásne.

Zdroj: http://refresher.sk

13.12.2017