warning

JLIB_USER_ERROR_UNABLE_TO_LOAD_USER

Sample image

Keď milujete umenie a máte talent a hlavne trpezlivosť, dokážete ho vytvárať takmer naozaj všade. Španiel Jaime Sanjuan Ocabo síce vyštudoval umeleckú školu, ale v tejto činnosti ďalej nepokračoval.

Prišla na neho finančná kríza a nemohol teda vykonávať to, čo miloval najviac. Nemal peniaze na pomôcky, a tak dlhé, predlhé štyri roky čakal asi na zázrak. Ten prišiel v podobe iPadu, ktorý dostal ako darček a ten mu zmenil život. Práve iPad začal využívať na umenie a len pomocou prstov začal kresliť neskutočne realistické diela. Celý proces od úplného začiatku až po finálnu podoba síce trvá nesmierne dlho, ale Jaimeho jeho hobby napĺňa, a to je len dobré. A naozaj to stojí za to.

Zdroj: http://refresher.sk

18.08.2017