warning

JLIB_USER_ERROR_UNABLE_TO_LOAD_USER

Sample image

Výber satirických ilustrácií od Johna Holcrofta sa pozerá na svet okolo nás kriticky, ale zároveň našu spoločnosť a jej excesy vykresľuje prostredníctvom humoru. Ilustrátor z anglického Sheffieldu má jedinečný štýl plný polo-smutných právd.

Nečudo, že jeho tvorba sa objavuje v prestížnych médiách po ako The Guardian či The Economist. Pozrite sa na ne a uvidíte prečo.. sú až desivo trefné a výstižné!

Zdroj: http://www.doba.sk

18.08.2017