Študijne oddelenie: 048/4341 222
×

Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Slovenský fotograf pod menom BecherArt najradšej fotografuje prírodu, svoje snímky spája do fotomontáží a s nimi vytvára tajomnú atmosféru na každej jednej z nich.

 

Mind Reflections.To je názov pre súbor fotiek fotografa z východného Slovenska. Volá sa Michal a na facebooku môžete nájsť jeho fanpage s názvom BecherArt. Za svoj koníček považuje fotografovanie a touto cestou by sme vám chceli predstaviť jeho práce. O sebe tvrdí, že maľovanie mu nejde, ale zachytávanie momentov na fotkách mu vytvorilo cestu ako si vyprázdniť hlavu. Najradšej fotí v prírode a doma vytvára fotomontáže. Ako si môžete všimnúť, každá je nabitá emóciami a zahalená rúškom tajomna. Momentálne používa fotoaparát Canon EOS 7D a podľa neho je najlepší ten, s ktorým si najviac rozumiete. Vo svojej tvorbe sa snaží riadiť sám sebou a nie pravidlami a to robí jeho fotky svojskými a originálnymi.

 

 

A Moment In The Sun II

 

 

 

Dialogue III

 

 

 

Had To Leave II

 

 

 

 Invia V

 

 

 

 Life's Path I

 

 

 

Say Goodbye XVI

 

 

 

The Dream Sequencer I

 

 

 

Until the very end of me, Until the very end of you...

 

 

 

 

 

 

Zdroj: http://refresher.sk

GDM Blog - Aktuality z novýh médií

PM Blog - Aktuality

Dnes je
15.12.2018
a meniny má Ivica
Srdečne gratulujeme a prajeme veľa študentských úspechov.

Venujte nám 2 %

Milí zamestnanci, rodičia a priatelia našej školy,

aj vy môžete podporiť Strednú odbornú školu informačných technológií. Každý jeden z vás môže prispieť. Stačí, ak vyplníte vyhlásenie, ktorým poukážete 2 % zo zaplatenej dane práve nášmu združeniu. Tlačivo s vyplnenými údajmi nášho združenia máte v prílohe tohto listu.

2 % z dane môže združeniu poukázať každý, kto má príjem. Chceli by sme vás preto poprosiť, aby ste sa o možnosti pomôcť našej škole porozprávali aj vašim blízkym (rodine, priateľom).

pdf

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok  nás kontaktujte:

 

Nájdite nás

Sme aj na sociálnych sieťach. Buď s nami v kontakte a klikni.