Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42

Sample image

Slovenský fotograf pod menom BecherArt najradšej fotografuje prírodu, svoje snímky spája do fotomontáží a s nimi vytvára tajomnú atmosféru na každej jednej z nich.

Mind Reflections.To je názov pre súbor fotiek fotografa z východného Slovenska. Volá sa Michal a na facebooku môžete nájsť jeho fanpage s názvom BecherArt. Za svoj koníček považuje fotografovanie a touto cestou by sme vám chceli predstaviť jeho práce. O sebe tvrdí, že maľovanie mu nejde, ale zachytávanie momentov na fotkách mu vytvorilo cestu ako si vyprázdniť hlavu. Najradšej fotí v prírode a doma vytvára fotomontáže. Ako si môžete všimnúť, každá je nabitá emóciami a zahalená rúškom tajomna. Momentálne používa fotoaparát Canon EOS 7D a podľa neho je najlepší ten, s ktorým si najviac rozumiete. Vo svojej tvorbe sa snaží riadiť sám sebou a nie pravidlami a to robí jeho fotky svojskými a originálnymi.

A Moment In The Sun II

Dialogue III

Had To Leave II

Invia V