Čím víc pixelů tím lepší snímek? Hloupost! Tady máte důkaz

Výmluvy typu ,,Nemám dobrý fotoaparát, nemůžu dělat dobré fotografie.“ již po přečtení tohoto článku nebudete moci používat.

Známá módní fotografka Lara Jade podnikla zajímavý „experiment“. Zakoupila si dětský fotoaparát, velmi barevný, bez ostrých hran, zato s rozlišením celých 0,3 megapixelu. Během 4 hodin s jedinou modelkou dokázala, že i s takovou hračkou můžete nadělat spoustu parády. Jde jen o to mít nápad (a potom taky trpělivý model, jde-li o portrétní fotografii). Nebát se experimentovat s prostředím, s lidmi, s barvami a co já vím, třeba i s těmi pixely. Takže zapomeňte na výmluvy, nehledejte důvody, proč to nejde, ale naopak… Najděte doma cokoli, co fotí a upalujte ven! My vám přejeme dobré oko a žádný strach!

Zdroj: http://creativelife.cz

18.11.2017