MikroTik Academy

Program MikroTik Academy prináša možnosť bezplatného štúdia sieťového kurzu, kde sa žiaci pripravujú na celosvetovo uznávanú priemyselnú certifikáciu MTCNA (MikroTik Certified Network Associate). Žiaci rozvíjajú svoje schopnosti na reálnych zariadeniach, vidia ako sa konkrétne zariadenia správajú. Táto časť im do praxe prinesie pravdepodobne najviac, dôvodom je dopyt trhu práve po mladých ľudoch, ktorí sú zdatní nielen teoreticky, ale i prakticky. Zameranie MikroTik Academy je najmä na nasledujúce prvky sieťových technológií: všeobecný networking Layer2 (L2) a Bridging, ktoré sú spoločné pre všetky sieťové zariadenia. Layer3 (L3) zahŕňa všeobecný routing, firewall, NAT, OSPF, BGP.

Archív blogu GD a SP

19.08.2017