K2_TUEAMCETE_DECEMBER+0100RDECEMBER_SHORTAMCET_1C2

K2_WRITTEN_BY
K2_RATE_THIS_ITEM
(0 K2_VOTES)

Naši žiaci boli opäť úspešní. V krajskom kole súťaže ZENIT v programovaní, ktoré sa konalo v Školskom výpočtovom stredisku v Banskej Bystrici, obsadili vynikajúce miesta v obidvoch kategóriách.

V kategórii web dizajn získali:

1. miesto –Marek Kraus – programátor a Michal Šrobár – grafik,

3. miesto – Sebastián Richter – programátor a Daniel Očenáš – grafik.

V kategórii programovanie B obsadil 3. miesto – Marek Kraus.

V krajskom kole súťaže ZENIT v elektronike, ktoré sa konalo v Strednej priemyselnej škole Jozefa Murgaša v Banskej Bystrici, v kategórii A obsadil vynikajúce 2. miesto – Ondrej Kristián Štefánik

Do celoštátneho kola, ktoré sa bude konať 7. až 9. februára 2017 v Strednej priemyselnej škole v Novom meste nad Váhom, postupujú Marek Kraus, Michal Šrobár a Ondrej Kristián Štefánik. Prajeme im veľa úspechov.

Autorka: Ing. Katarína Štrónerová

K2_READ 1233 K2_TIMES K2_LAST_MODIFIED_ON K2_TUEAMCETE_DECEMBER+0100RDECEMBER_SHORTAMCET_1C2
K2_MORE_IN_THIS_CATEGORY Majstri slovenska »

K2_LEAVE_A_COMMENT