ALFA plus – jednoduché účtovníctvo

Program ALFA plus je moderný účtovný softvér pre každého, kto potrebuje viesť jednoduché účtovníctvo, zjednodušenú daňovú evidenciu, skladové hospodárstvo alebo predáva cez registračnú podkladnicu a fiskálny modul.

V programe používatelia ľahko a rýchlo spracujú všetky dôležité ekonomické agendy: jednoduché účtovníctvo, obchod, faktúry, objednávky, sklad, evidenciu DPH, daňové priznania, evidenciu majetku, knihu jázd a cestovné príkazy alebo vystavia príkazy na úhradu.

Archív blogu GD a SP

17.10.2017