PROMOTIC

Softvér, ktorý slúži na vizualizáciu a riadenie technologických procesov v širokom spektre priemyselných odvetví. Čoraz častejšie je tento typ softvéru využívaný pre správu a ovládanie technológií v „inteligentných domoch" a budovách.

PROMOTIC je komplexný SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) objektový softvérový nástroj pre tvorbu aplikácií, ktoré monitorujú, riadia a zobrazujú technologické procesy v najrôznejších oblastiach priemyslu.

PROMOTIC je obľúbený a cenovo dostupný softvérový nástroj s viac ako dvadsaťročnou tradíciou.

SCADA software PROMOTIC je využívaný ako pre malé lokálne projekty, tak aj pre rozsiahle distribuované systémy.

Medzi významných užívateľov systému PROMOTIC na Slovensku patria spoločnosti:

• Dalkia, a. s. – zber dát z meračov tepla, vodomerov, automatické odpočty a vyhodnocovanie
  • Danfoss, a. s. – monitorovanie a vyhodnocovanie prevádzky strojov vo výrobe
  • Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, Kúpele Bardejov, Kúpele Lúčky – minerálne vrty
  • Národná banka Slovenska, pobočky – systém evidencie EURO platidiel
  • SOŠ Prievidza, SOŠ Handlová, Trenčianska univerzita – kondenzačné kotolne
  • Levické mliekarne, a. s. – čistiaca stanica

www.promotic.eu

Tepelné čerpadlo v rodinnom dome

Promotic inteligentny dom

Bioplynová stanica – vonkajšie meranie

Promotic bioplynova stanica