Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42
Filtrované položky podľa dátumu: november 2014

Sample image

Výber satirických ilustrácií od Johna Holcrofta sa pozerá na svet okolo nás kriticky, ale zároveň našu spoločnosť a jej excesy vykresľuje prostredníctvom humoru. Ilustrátor z anglického Sheffieldu má jedinečný štýl plný polo-smutných právd.

Zverejnené v GDM Blog

Sample image

Slovenský fotograf pod menom BecherArt najradšej fotografuje prírodu, svoje snímky spája do fotomontáží a s nimi vytvára tajomnú atmosféru na každej jednej z nich.

Zverejnené v GDM Blog

Archív blogu GD a SP