Varovanie

JUser: :_load: Nemôžem načítať používateľa s ID: 42
Filtrované položky podľa dátumu: apríl 2014

Sample image

Na Kickstarteri sa objavil originálny projekt s názvom The Mini Mobile Robotic Printer. Vrecková robotická tlačiareň bojuje o 400 000 dolárovú podporu a to celkom úspešne. Zostáva jej ešte 28 dní a vyzbieraná suma už prekročila polovicu z hraničnej hodnoty. Podporiť a zároveň zakúpiť si ju môžete za 200 dolárov (+20 dolárov poštovné mimo USA).

Zverejnené v GDM Blog

Sample image

Sony World Photography Awards je uznávané ako popredné svetové ocenenie. Súťaž funguje od roku 2008 a je určená na podporu fotografickej kultúry.

Zverejnené v GDM Blog

Archív blogu GD a SP