Filtrované položky podľa dátumu: október 2015

O tom, že krajina vychádzajúceho slnka je v niektorých aspektoch úplne na inej úrovni ako zvyšok sveta, vás dnes presvedčí aj pohľad na stavbu v okolí Nagana. é.

Zverejnené v GDM Blog

Fínsky fotograf Mikko Lagerstedt je fotograf samouk. Pri pohľade na obrázky, ktoré zachytáva, by ste si však mohli myslieť, že je to plnohodnotný profesionál. Aj preto, že fotí najmä v noci, po tme. Každý predsa vie, že fotiť pekné a čisté zábery po tme vôbec nie je jednoduché.

Zverejnené v GDM Blog

Archív blogu GD a SP