Filtrované položky podľa dátumu: november 2016

Pri našich občasných rozhovoroch s fotografmi sme zvykli spovedať o čosi starších umelcov. Jozef však zaujme nielen svojimi fotografiami, ale aj vekom. V dobe, kedy sa mladá generácia uchyľuje k tráveniu času s elektronikou všetkých druhov, sa ešte stále nájde niekto, kto si zoberie stan, fotoaparát a vydá sa napríklad na vrcholky prekrásnych slovenských hôr. Okrem série skvelých "amatérskych" snímok si môžete s týmto začínajúcim umelcom vychutnať aj kratší rozhovor. Sledujte ho aj na Facebooku či Instagrame.

Zverejnené v GDM Blog

Archív blogu GD a SP