Filtrované položky podľa dátumu: december 2016

Ak máte radi umenie, no zároveň sa počas návštevy v múzeu cítite medzi všetkými tými dielami stratení, môžeme vás uistiť, že ani zďaleka nie ste sami. Moderné umenie môže byť pre mnohých z nás mätúce.

Tento krásny obrázkový komix od Johna Atkinsona z Wrong Hands nám však celkom jednoducho vysvetlí rozdiely medzi štýlmi moderného umenia. Ide predovšetkým o srandu, avšak v skutočnosti nie sú mnohé interpretácie až tak ďaleko od pravdy.

Zverejnené v GDM Blog

Archív blogu GD a SP