Milí štvrtáci, ak máte záujem o štúdium v Dánsku, nezabudnite, že ostávajú už len 3 týždne do poslania prihlášok a všetkých dokumentov. Bližšie informácie nájdete nižšie:

Ak máš záujem o štúdium v Dánsku je nutné čo najskôr vyplniť prihlášku. O 3 týždne posielame prihlášky aj so všetkými dokumentami.

Preto neváhaj, hlási sa veľký počet študentov takže čím skôr sa prihlásiš, tým lepšie.

3 kroky ako postupovať

1. Pozorne si prezri zoznam všetkých študijných programov, vyber si tie, ktoré ti najviac sedia a vyber si z ponuky servisný balíček. Medzi naše odporúčané školy patria najmä Zibat /campus Naestved a Slagelse/, BASW, VIA, DANIA či IBA Kolding. Pre viac info klikni tu.

2.  Vyplň  nezáväznú prihlášku  a odošli administratívny poplatok., ako doklad postačí print screen obrazovky z Ibanking, ktorý prepošli na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do platby nezabudni uviesť  svoje meno. Č.účtu: Fio banka, SK9583300000002700652789, BIC: FIOZSKBAXXX.

3. Obratom ti zašleme na e-mail, potrebné dokumenty k prihláške a návod, ako postupovať krok za krokom a nastavíme test z angličtiny.

14.08.2018
a meniny má Mojmír