warning

JLIB_USER_ERROR_UNABLE_TO_LOAD_USER
WEDPMCETE_DECEMBER+0100RDECEMBER_SHORTPMCET_1C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

Téma, ktorá sa dá spracovať veľmi kreatívnym spôsobom je obsahom učiva žiakov študijného odboru pracovník marketingu v treťom ročníku. V tomto školskom roku si mohli reklamu, podporu predaja, vytváranie vzťahov s verejnosťou a osobný predaj vyskúšať priamo v spoločnosti COLORgrafik, s. r. o.. O tom, že žiaci pristupovali k realizácii týchto činností naozaj zodpovedne a tvorivo svedčí aj nasledujúci videospot použitý ako nástroj podpory predaja:

Autor: Bc. Vlasta Vilhanová

K2_RELATED_VIDEO

THUAMCETE_NOVEMBER+0100RNOVEMBER_SHORTAMCET_0C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

Najskôr si poviete: “Reklama na žuvačky? Čo už na nej môže byť také zaujímavé?” My sme mali veľmi podobné skeptické očakávania, ale boli sme zvedaví a tak sme si ju nakoniec pustili. Žuvačky Extra Gum a ich nový reklamný spot je predsa aktuálnym hitom internetu a dojíma ľudí po celom svete – najmä romantické duše.

Komerčné video sa volá Príbeh Sarah & Juana, takže ako to už býva, je samozrejme o láske. Navyše, v reklame sa vôbec nerozpráva (ak si odmyslíme záverečný slogan “Daj extra, dostaneš extra.”), videom znie iba emotívna pieseň Can’t Help Falling in Love, ktorú od Elvisa Presleyho prerobila mladá speváčka Haley Reinhart. Pozerajte, ak si trúfate.

Príbeh Sarah & Juana

video si môžete pozrieť tu:  http://www.doba.sk/2015/10/10/nova-reklama-na-zuvacky-dojima-ludi-po-celom-svete/

Zdroj: http://www.doba.sk/2015/10/10/nova-reklama-na-zuvacky-dojima-ludi-po-celom-svete/

THUAMCETE_NOVEMBER+0100RNOVEMBER_SHORTAMCET_0C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

Najnovšie čísla z prieskumu trhu od spoločnosti IDC ukazujú, že celosvetový rast predaja tabletov výrazne poklesol v aktuálnom roku 2014, len so 7,2% medziročným rastom v porovnaní s 52,5% v roku 2013. O najväčší podiel na poklese predaja tabletov za zaslúžil konkurenčný iPad, ktorého trhový podiel po prvýkrát klesol pre rastúci počet lacnejších alternatív.

THUAMCESTE_JULY+0200RJULY_SHORTAMCEST_0C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

Drony naše každodenné: Šesť oblastí, v ktorých môžu spôsobiť revolúciu.

BRATISLAVA - Možno o tom ani netušíte, no aj na Slovensku vám stále častejšie nad hlavami lietajú malé stroje s nainštalovanou kamerou či fotoaparátom. Minivrtuľníky, známe skôr ako drony či kvadroptéry, majú pritom potenciál presadiť sa vo viacerých oblastiach nášho života. A revolučne ich zmeniť.

Zdroj foto:http://www.topky.sk

FRIAMCESTE_JUNE+0200RJUNE_SHORTAMCEST_0C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

Po takmer ročných prípravách a zvažovaní viacerých alternatív pristúpila kuriérska spoločnosť DPD k podpisu zmluvy na výstavbu nového centrálneho triediaceho strediska v Žiline. DPD a spoločnosť Erste Immorent Group podpísali zmluvu o vybudovaní nového centrálneho triediaceho strediska v blízkosti Hričovského letiska.

FRIAMCESTE_JUNE+0200RJUNE_SHORTAMCEST_0C3
K2_WRITTEN_BY_MALE
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

BRATISLAVA 7. apríla (WEBNOVINY) - Slovenská pošta môže byť tretím virtuálnym operátorom. Pri prieniku na telekomunikačný trh sa spolieha aj na znalosť značky, uvádza pondelňajšie vydanie Hospodárskych novín.

"Máme záujem," potvrdil v rozhovore pre Hospodárske noviny generálny riaditeľ Slovenskej pošty Tomáš Drucker. Ako zároveň dodal, dôležité je, aby takáto nová aktivita pre nich vyšla ako efektívna. Definitívne rozhodnutie by podľa neho malo padnúť v priebehu niekoľkých týždňov.

Foto: SOS IT

THUPMCESTE_JUNE+0200RJUNE_SHORTPMCEST_0C3
K2_PUBLISHED_IN Blog pre KMP a PMMO

CUPERTINO - Apple a Google ukončili všetky patentové spory týkajúce sa inteligentných telefónov. Tým sa zároveň skončili všetky spory týkajúce sa operačného systému Android. Veľký patentový boj medzi Apple a Samsungom však pokračuje. Informovala o tom agentúra DPA.

Foto: ilustračné foto

18.08.2017