Využívanie nástrojov  komunikačného mixu v reálnych podmienkach

Využívanie nástrojov komunikačného mixu v reálnych podmienkach

Téma, ktorá sa dá spracovať veľmi kreatívnym spôsobom je obsahom učiva žiakov študijného odboru pracovník marketingu v treťom ročníku. V tomto školskom roku si mohli reklamu, podporu predaja, vytváranie vzťahov s verejnosťou a osobný predaj vyskúšať priamo v spoločnosti COLORgrafik, s. r. o.. O tom, že žiaci pristupovali k realizácii týchto činností naozaj zodpovedne a tvorivo svedčí aj nasledujúci videospot použitý ako nástroj podpory predaja:

Autor: Bc. Vlasta Vilhanová

a meniny má Branislava