Galéria prác odboru GDM
a úspešní absolventi odboru GDM

GDM

Ukážky z tvorby našich žiakov

Galériu prác si môžete pozrieť na našom

Instagrame

Galériu prác si môžete pozrieť na našom

Naši absolventi

Spoznajte našich úspešných absolventov

Lucia Juríčková
Lucia Juríčková Gragička, fotografka
Po vyštudovaní odboru grafik digitálnych médií som prvý rok pracovala ako grafička v cestovnej kancelárii. Popritom som sa venovala fotografovaniu rodiniek. Keďže ma to chytilo viac, ako som si myslela, otvorila som si vlastnú firmu (fotoateliér).
Patrik Molčan
Patrik Molčan Študent, fotograf, dizajnér
Momentálne študujem v Dánsku na škole IBA v meste Kolding (Dánsko), odbor multimédiá, dizajn a komunikácia. Zameriavam sa na propagačnú grafiku a ako špecializáciu pre moje štúdium som si vybral video a animáciu. Je pravda, že sa venujem viacej ,,art" veciam ako aplikovanému designu, ale verím, že mi to prinesie ovocie. Medzi moje úspechy v Dánsku sa radí výhra prvej ceny na ,,GoBuddy Entrepreneurial weekend" za najviac prepracovaný projekt s mojím tímom. V podstate, ktorej súťaže sa zúčastním, tam vyhrám, lebo inú možnosť neberiem. Aktuálne sa snažím rozbehnúť svoj vlastný biznis, tak uvidíme čo budúcnosť prinesie.
Lukáš Klinec
Lukáš KlinecGrafický dizajnér, hudobný producent, zvukový strihač
Pracujem ako grafik vo firme, ktorá rozbieha biznis nových firiem, vyrába tlačové, gravírované, 3D produkty v tlačiarni od firmy 3D Systems. Dizajnujem logá, tlačovú a webovú grafiku, bannery, vizitky pre nové firmy.
Oliver Kohár
Oliver Kohár Fotograf/kameraman/strihač a režisér krátkych filmov.
Milovník umenia a filmový fajnšmeker. Študujem na Akadémií umení v Banskej Bystrici. Venujem sa réžii krátkometrážnych hraných a dokumentárnych filmov, či už v škole, alebo vo voľnom čase. Taktiež píšem rozbory a analýzy rôznych filmových diel. Okrem iného vediem na našej škole filmový klub.