SPACE LAB

Radi prijímame výzvy. Nebolo tomu inak ani teraz. Zo súťaže Mladý tvorca sme si už niekoľko krát odniesli Cenu Ministra hospodárstva a preto sme nezaváhali a do súťaže sa zapojili aj v tomto školskom roku. Kategória „Inovácia a technická tvorivosť“  si žiadala naozaj niečo inovatívne. Preto sme sa rozhodli priniesť do nej kúsok vesmíru a podporiť záujem o STEM oblasti, a tým inšpirovať žiakov k tomu, aby sa zaujímali o vedecké, technické, inžinierske a matematické (STEM) odbory prostredníctvom praktických a interaktívnych aktivít. Náš súťažný výrobok SPACE LAB  v sebe zahŕňa všetko: vedu, výskum, zručnosť, budúcnosť, skúsenosť, inovácie a tiež zážitok.