ZÁSTUPCOVIA BANSKOBYSTRICKÝCH SOŠ ČERPALI INŠPIRÁCIU  NA NAJLEPŠÍCH STREDNÝCH ŠKOLÁCH V ZLÍNSKOM KRAJI

ZÁSTUPCOVIA BANSKOBYSTRICKÝCH SOŠ ČERPALI INŠPIRÁCIU NA NAJLEPŠÍCH STREDNÝCH ŠKOLÁCH V ZLÍNSKOM KRAJI

Banská Bystrica 10. jún 2022 – 27 zástupcov stredných odborných škôl (SOŠ) spoločne s predstaviteľmi Odborov školstva Úradov Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a Košického samosprávneho kraja (KSK) sa zúčastnili exkurzie do špičkových SOŠ Zlínskeho kraja. Študijnú cestu zorganizoval BBSK s odborníkmi  Svetovej banky v  rámci iniciatívy Catching-Up Regions (CuRI) na podporu dobiehajúcich regiónov.

Viac sa dočítate TU.

Autorka: Anna Polačková konzultantka Svetovej banky