15. ročník súťaže O POHÁR PREDSEDU OZ PŠaV

Po dvoch rokoch a po uvoľnení pandemických opatrení sa uskutočnil už 15. ročník súťaže O POHÁR PREDSEDU OZ PŠaV na Slovensku v obrovskom slalome a v snowboarde na mieste Dolinky – Žiar v dňoch 25. a 26. 2. 2022.

Preteky sú výlučne určené len pre členov odborového zväzu. Za našu organizáciu sa súťaže zúčastnilo družstvo v zložení Mgr. Janette Lunevová, Mgr. Tomáš Trudič a Mgr. Richard Kreutz. Víťazmi sme sa stali všetci, ktorí sme úspešne zdolali všetky bránky a „nepoškodení“ prešli cieľom.

Po pretekoch sa uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov v hoteli SOREA Máj v Liptovskom Jáne. Mgr. Tomáš Trudič si priniesol cenné poháre za 2. miesto v obrovskom slalome ako aj v snowboarde. Srdečne gratulujeme k úspechu. Verím, že sa týmto naša základná odborová organizácia rozrastie o ďalších členov. Zároveň ďakujeme OZ PŠaV za plynulú organizáciu pretekov a skvelú atmosféru.

Autorka: Mgr. Janette Lunevová