Halloween na SOŠ IT

Tak ako kedysi, keď sme boli menší a prezliekali sme sa za príšery či kráľovské výsosti, tak i dňa 27. 10. 2021 sme prišli do školy vyobliekaní za „strašidelné masky“. Pani učiteľky J. Lunevová a K. Raganová zorganizovali pre nás Hallowen day. Pani učiteľka Z. Vetráková pripravila rôzne súťaže ako napríklad „Apple bobbing“ alebo „Donut chatching“. Deň ubehol ako hocijaký iný až na.... Bolo to vyhodnotenie na 4. hodine, veľa žiakov malo originálne masky. Morový doktor, sovietsky vojak alebo duch, bolo to pestré. Po vyhodnotení prišli ešte na rad aktivity. Boli dve, šišky na špagáte a jablká vo vedre. Aktivita so šiškami sa mohla zdať ľahká, ale v skutočnosti nebola. Bez použitia rúk sa veľmi ťažko hrýzol „donut“ a ak bol vyššie ako daný súťažiaci, tak to bol problém. Ale pre donut zadarmo... Vynikajúce! Súťaž s jablkami spočívala v tom, aby sme vylovili čo najviac jabĺk bez použitia rúk. Trieda I.B mala najpočetnejšie zastúpenie masiek, o čom svedčí aj množstvo fotiek. Všetci boli odmenení sladkosťou a najstrašideľnejšie masky dostali diplom, Halooween sviečku, šatku a čokoládu. Dobrý deň a úžasné zakončenie týždňa pred prázdninami.

Autorka: Gabriela Kollárová, I. E