Turnaj v sedbale

Dňa 18. 4. 2023 sa  na Gymnáziu M. Kováča v Banskej Bystrici konal turnaj žiakov stredných škôl, a to turnaj zmiešaných družstiev v sedbale. Zúčastnilo sa ho osem družstiev z Banskej Bystrice a jedno družstvo zo Zvolena. Naše družstvo, v zložení S. Cibuľová - III. B, L. Kazimierová, M. Lacko a D. Sroka - všetci z II. E, vybojovali pre našu školu pekné druhé miesto. V priebehu celého turnaja naši žiaci hrali veľmi obetavo a zodpovedne a až vo finále podľahli domácemu družstvu vo veľmi vyrovnanom zápase. Za vzornú reprezentáciu školy im patrí poďakovanie.

Autorka: Mgr. A. Barus, vedúci družstva

Foto: Mgr. A. Barus